خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت تحلیل مجموعه گلکسی سوهو(Galaxy Soho )

پاورپوینت تحلیل مجموعه گلکسی سوهو(Galaxy Soho )

دانلود فایل پاورپوینت تحلیل مجموعه گلکسی سوهو(Galaxy Soho )

پاورپوینت تحلیل مجموعه گلکسی سوهو(Galaxy Soho )

پاورپوینت تحلیل مجموعه گلکسی سوهو(Galaxy Soho )

عنوان فایل : پاورپوینت تحلیل مجموعه گلکسی سوهو(Galaxy Soho )

دسته بندی : فنی و مهندسی

زاها حدید, گلکسی سوهو, پاورپوینت معماری, نمونه موردی تجاری

 

یکی از ساختمان های بسیار معروفی که توسط زاها حدید طراحی شده است پروژه گلکسی سوهو در پکن است که می توان در آن  تمام پیچ و خم ها و هنرنمایی های معروف این معمار بی نظیر را مشاهده کرد.این پروژه که به شکل ۴ سازه تخم مرغی شکل ساخته شده است در سال ۲۰۱۲ تکمیل شده است. معماری ساختمان گلکسی سوهو با الهام از مقیاس عظیم شهر بیژینگ، ترکیبی از پنج حجم سیال و پیوسته می باشد که در بعضی قسمت ها به صورت مجزا از یکدیگر قرار گرفته و در قسمت هایی به هم پیوند خورده اند و یا از طریق پل های امتداد یافته از احجام به یکدیگر متصل می شوند. این احجام از تمام جهات با یکدیگر تناسب داشته و یک معماری پانورامیک خلق کرده اند. فضایی بدون کنج و گوشه یا تبدیلات و تغییر حالات ناگهانی که موجب از هم گسیختگی سیالیت پیکربندی فرمی می گردند.محوطه های داخلی پروژه بازتابی از معماری سنتی چین هستند که در آن حیاط ها دنیایی درونی از فضاهای باز به هم پیوسته ایجاد می کنند. در این ساختمان، معماری دیگر از بلوک های صلب تشکیل نشده است بلکه در عوض احجامی را در بر می گیرد که در هم ادغام می شوند تا جهانی از تناسبات متقابل و ماندگار و سیالیت میان هر یک از ساختمان ها خلق نمایند.

پروژه پیش رو در قالب پاورپوینت و در 40 اسلاید به معرفی و تحلیل و بررسی این بنای زیبا می پردازد در این تحقیق سعی شده است که به طور کامل و از زوایایی که کمتر بدان پرداخته شده است به تحلیل این اثر بپردازیم. این مجموعه شامل عکس های کم نظیری از این پروژه نیز می باشد.


 

کد فایل : 2077465

زاها حدید, گلکسی سوهو, پاورپوینت معماری, نمونه موردی تجاری

جهت دانلود پاورپوینت تحلیل مجموعه گلکسی سوهو(Galaxy Soho ) کلیک کنید

پاورپوینت تحلیل مجموعه گلکسی سوهو(Galaxy Soho )

 

مشخصات پاورپوینت تحلیل مجموعه گلکسی سوهو(Galaxy Soho )  با کد فایل 2077465  در دسته بندی فنی و مهندسی  با برچسب های فایل زاها حدید, گلکسی سوهو, پاورپوینت معماری, نمونه موردی تجاری  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .